امام حسن مجتبی علیه السلام: همانا محبّت و دوستی با ما سبب ریزش گناهان ـ از نامه اعمال ـ می شود، همان طوری که وزش باد، برگ درختان را می ریزد.«بحارالأنوار، ج 44، ص 23، ح 7»

3:17:51 AM 1399 / 03 / 06
 
اخبار بیمارستان شهید رجایی آران و بیدگل

افتتاح بلوک زایمان

در هفتمین روز از دهه مبارک فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران

بلوک زایمان بیمارستان شهید رجایی با حضور رییس دانشگاه، معاون توسعه مدیریت و منابع، سرپرست شبکه بهداشت و درمان و  فرماندار و جمعی از مسئولین ادارات و نهادهای شهرستان آران و بیدگل افتتاح شد.
 

 به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل، رییس دانشگاه در آیین افتتاح بلوک زایمان بیمارستان شهید رجایی گفت: این مرکز دارای پنج تخت LDR می باشد و امکاناتی از قبیل انجام زایمان بدون درد اپیدورال، آزمایشات غربالگری بارداری، سونوگرافی و حضور همراه و مامای همراه از مرحله پذیرش تا بعد از زایمان فراهم شده است.


دکتر ابراهیم کوچکی راه اندازی اتاق های تک نفره زایمان طبیعی را در راستای اهمیت فضای اختصاصی و محرمانه جهت ایجاد آرامش و احترام به مادران باردار عنوان و تصریح کرد: این فضای انفرادی و محرمانه تشویقی برای انجام زایمان فیزیولوژیک است و با استانداردهای کشورهای توسعه یافته طراحی شده است.


رییس دانشگاه افزود: ساخت و تجهیز این بلوک زایمان در مساحت زیربنای 1200 متر مربع و با هزینه بالغ بر بیست و دو میلیارد ریال از از محل اعتبارات ملی صورت گرفته است.
 


دکتر کوچکی در پایان راه اندازی سونوگرافی، انجام آزمایشات غربالگری در دوران بارداری و گرافی دندان و همچنین درمانگاه بیهوشی را از دیگر خدمات ارائه شده در بیمارستان شهید رجایی برشمرد که همزمان با دهه مبارک فجر جهت رفاه حال مردم شریف شهرستان و منطقه صورت گرفته است.

                                                                              روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل

     افتتاح بلوک زایمان          افتتاح بلوک زایمان

     افتتاح بلوک زایمان          افتتاح بلوک زایمان

     افتتاح بلوک زایمان          افتتاح بلوک زایمان

ساعت : 13:12 -  روز  : پنج شنبه  - 18 /  11 / 1397 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :304

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

جشنواره پرتال برتر